מטופלים מספרים

המלצה מאסתר אלחנני: (גיל 49)

הגעתי לד"ר עופר רום בשנת 1992 כאשר התחום של רפואה טבעית ורפואה סינית היה בארץ בתחילתו.
התלונות שלי היו: אסטמה במשך 22 שנה, עצירות 17 שנים וכאבי מחזור 25 שנה. הייתי מאוד סקפטית לגבי הטיפול כיוון שכבר טיפלו בי רופאים רבים שנתנו לי תרופות כאלה ואחרות, אבל הבעיות לא נפתרו, מידי פעם הייתה הקלה, אבל לאורך השנים הבעיות החמירו.
ד"ר עופר רום- רופא סיני צעיר בדק את הדופק והלשון וגלגל העין שלי, מישש את הבטן וקבע: "יש לך חסימות בזרימת המרידאנים, (קווי האנרגיה), שמובילים לכבד". הוא החל בטיפול דיקור ברגלים ובידיים. היה לי מוזר כיוון שהבעיה היא בבטן ובריאות. מה שבלט מהרגע הראשון הוא שלמרות גילו הצעיר, (לפני כ23 שנים), היה לו אנטילגנציה רגשית של אדם מבוגר והוא קנה תחושה אבהית.
בתוך כמה שבועות חל שיפור משמעותי ביציאות והנשימה הפכה לצלולה ועמוקה, כמו שהיה לי בילדות. לאחר שלושה חודשים היתה לי יציאה טובה בכל יום, המחזור החודשי הפך סדיר והווסת ללא כאבים.
אני מודה לביתי הבכורה שבזכותה הגעתי לד"ר רום.

אסתר אלחנני

המלצה מאת קובי פורר: (52)

הגעתי לד"ר עופר רום בעקבות בעיית נדודי שינה לאורך ארבע שנים, לאחר שברפואה הקונבנציונאלית קיבלתי מידי תקופה כדור שינה נוסף כיוון שהמינון הראשוני כבר לא עבד. בתקופה שבה הגעתי למרפאה של ד"ר עופר הייתי נוטל בלילה לפחות 3 כדורי שינה חזקים, שכבר לא הקנו לי שינה רציפה. במהלך היום הרגשתי תופעות לוואי מוזרות עקב הכדורים.
ד"ר רום טיפל בי בעזרת דיקור סיני ולימד אותי מספר תרגילים שהיה עלי לבצעם במהלך היום. באופן הדרגתי הפחתתי במינון כדורי השינה ולאחר כחודשיים וחצי כבר ישנתי הרבה יותר טוב ללא כדורי שינה כלל.
אני לא מבין מדוע לא מיישמים את השיטות של ד"ר עופר רום בקופת חולים וחוסכים לאנשים את הסבל שאני עברתי לאורך ארבע שנים.
תודה רבה לך עופר, תמשיך לעזור כך לאנשים.

קובי פורר

המלצה מאת הלגה קלר: (82)

קיבלתי המלצה על ד"ר רום מהרופא הסיני הידוע ד"ר צאו וויקסינג שטיפל בארץ בתחילת שנות התשעים של המאה ה-20. לפני שד"ר צאו חזר לסין הוא אמר לי בביטחון שעופר רום יוכל להמשיך לטפל בי.
הגעתי אל עופר ב1997 עם תלונה על התקפות כאב בטן תחתונה ואגן יחד עם כבדות בשרירים וכאבי מפרקים. אף רופא קונבנציונלי בארץ וגם באנגליה לא הצליח לאבחן את הבעיה.
לאחר סדרת שאלות ובדיקות גופניות ד"ר רום איבחן את הבעיה כתגובות הגוף לעומס עיכולי ביחד עם קושי פיזי הנובע מעמידה ממושכת. היות ובבטן הייתה צלקת לא יפה של ניתוח אז בהתקפות אלו זרימת האנרגיה בבטן הייתה נחסמת והתפתחו הכאבים.
קיבלתי מעופר רום טיפול שכלל דיקור פותח חסימות צלקת ומשפר את הזרימה וצמחים שמשפרים את מהירות המעבר של המזון בצינור העיכול. בתוך זמן קצר הכאבים עברו וההרגשה הכללית השתפרה מאוד. המשכתי בטיפול מתחזק ואחרי שנים של סבל וחוסר ביטחון בגוף יכולתי לחיות בבריאות רציפה, שלווה וביטחון בגופי.
תודה לך עופר, ממליצה לכל מי שיש בעיה שלא מצאו לה פתרון, זקוק לחשיבה מחודשת מחוץ לקופסא ורוצה טיפול מקצועי עם יחס אישי להגיע אליך לטיפולים.

הלגה קלר

שרה שטייג (68)

טופלתי לאורך 10 שנים במחלקה הקרדיולוגית של בית החולים בלינסון באנגינה פקטוריס, חוויתי לעיתים קרובות התקפות כאבי חזה.
הבן שלי שלמד רפואה סינית שכנע אותי לנסות משהו אחר וללכת לטיפולים אצל המרצה שלו לרפואה סינית. כך הגעתי לד"ר עופר רום. עופר טיפל בי בדיקור בידיים וברגלים ובמהרה התקפות הכאב התמעטו עד שנגמרו לחלוטין.
כעבור תקופה עשו לי בדיקות שיקוף קרדיולוגיות והפרופסור נדהם לגלות שמצבי לגמרי ואי אפשר להגדיר אותו כבר כאנגינה פקטוריס. הוא החל להפנות פציינטים נוספים אל ד"ר עופר רום, כדי שיעזור גם להם.
אני שמחה ומרוצה מכך שמימנתי לבני לימודים יקרים במכללה לרפואה סינית וכך הגעתי לטיפול אצל עופר, מה שעזר לי מאוד ובעצם הבראתי בזכותו.

שרה שטייג

יריב מועלם (45)

הגעתי לד"ר עופר רום בעקבות כאבים חזקים מאוד בגב המקרינים לרגל ימין. בעבר הייתה לי פריצת דיסק שגרמה לי במשך חודשים לסבול מכאבים. חשבתי שאני נכנס שוב ל"אותו סרט". הלכתי בדחיפות לכירופרקט שעשה לי שלושה טיפולים והסביר לי שאצטרך לפחות שלושים טיפולים. היות וסבלתי מאוד ועדיין לא עזרו לי שלושת הטיפולים אצל הכירופרקט, הגעתי למרפאתו של ד"ר עופר רום על מנת לחפש מזור לבעיה.
ד"ר רום הורה לי לשכב על הגבהה, ערך כמה בדיקות ואז אמר לי בביטחון שהבעיה שלי היא חדשה ולא קשורה לבעיה הקודמת, היא נובעת מבלט דיסק בין החוליה הלומברית החמישית לעצם הסקרום שלוחץ על העצב הספינאלי המעצבב את האזור האחורי של רגל ימין. הוא ביצע דיקור בגב ולאחר מכן הפך אותי על הגב, דקר את הבוהן הקטנה ברגל והוציא משם כ-5-6 טיפות דם והורה לי לקום. להפתעתי קמתי מהמיטה כמו אדם חדש ללא כאבים מאושר מהפלא… באותו יום לא הפסקתי לספר לאנשים על הקוסם שתיקן לי את הגב. מאז חזרתי לעשות ספורט ולשחק עם ילדי.
תודה רבה לך ד"ר עופר, תמשיך לעשות טוב לאנשים.

יריב מועלם

שמוליק יערי (54)

הגעתי לד"ר רום במשקל 132 קילוגרם. במהלך השנים ביצעתי כמה נסיונות לירידה במשקל, הצלחתי להוריד פעם אחת 15 קילוגרם ובתקופה אחרת  20 ק"ג, אבל תוך כמה חודשים העליתי את כל המשקל פלוס תוספת מכובדת.
בפגישה הראשונה במרפאה של עופר רום הבנתי שהתהליך הזה הוא שונה כי  הגישה בריאותית ואינה תהליך קוסמטי עם חתירה להגיע למטרה בלבד. מה שחשוב זה לייצר בריאות כללית טובה, אנרגיה וחיוניות.
עופר התאים לי תזונה טבעית עם מזון מלא שמתפרק לאט לסוכר. התזונה הזו מיתנה לי מאוד את התשוקות והרעב המתמיד, שיטת הדיקור של עופר והצמחים הסינים שיפרו לי את השריפה הקלוריות היומית ואת האנרגיה, מה שאפשר לי תוך מספר שבועות להרגיש שאני מתמלא אנרגיות וחיוניות. הפחתתי ממשקלי בהתמדה 45 קילוגרם.
הטיפ שאני יכול לתת מההתנסות הזו הוא שצריך להקפיד לאכול מהבוקר לאורך כל היום באופן קבוע ומסודר ולהסתייע בטיפול מחזק מטבוליזם כמו בשיטה של עופר רום.
תודה רבה עופר, אני מרגיש הרבה יותר טוב כעת.

שמוליק יערי

אדם ברק

לעופר רום היקר,

אני רוצה להודות לך על הטיפולים, שהיו מלווים במקצועיות ובנעימות. היכולת שלך בריפוי אמנם עשתה פלאים על פני השטח אבל היכולת שלך לנתב אותה ממקום אישי ונעים עשתה פלאים מתחת לפני השטח. תודה לך על שהחזרת לי את החיוך לפנים, תרתי משמע, ושנתת את המאה אחוז שלך כדי שאוכל לקבל את המאה אחוז שלי חזרה. אחרי ניסיונות כושלים של רופאים אחרים, התמזל מזלי והכרתי אותך, ולמרות העיכוב הצלחת להחדיר בי מוטיבציה ,וביחד, הטיפולים הצליחו מעבר למה שיכולתי לקוות.

אז תודה רבה לך עופר היקר,

בהוקרה רבה

אדם ברק